techniki fotografii czarno-bialej

techniki fotografii czarno-bialej Linie są nudne, pozwalają tylko jeden gracz na raz do udziału oraz zapewni gracze stracą zainteresowanie.

d.Have piłki dla każdego gracza. Piłka nożna jest niesamowity sport, który każdy może grać jednocześnie na wzrost i rozwój. Jedna piłka gracza jest krytyczna.

e.Talk przez 30 sekund lub mniej dla młodych graczy. Szybkie krótkie instrukcje są najlepsze.

f.Give częste przerwy wodne. To pozwala na zmianę aktywności i zachować świeże dzieci procentowej.

g.Elevate swój umysł na poziomie dziecięcym i mówić o grze w kategoriach zrozumieją. Użyj odwołania do superbohaterów lub odpowiednich postaci z kreskówek, aby zilustrować swoje punkty. Nie można sobie wyobrazić postęp, kiedy można umieścić grę na ich poziomie.

techniki fotografii czarno-bialej

3.Praise – Nie krytykuj

Zainwestuj trochę czasu na poznanie swoich zawodników osobiście. Będzie ona wypłacać dywidendy w ich motywowania. Dzieci w młodszym wieku odpowiedzi na pozytywną egzekwowania w znacznie większych ilościach niż negatywnej krytyki. Za pomocą techniki typu „sandwich”, gdy sprostowanie problem: 1, 1 komplement krytykę sfinalizowane z 1 komplement. Dzieci będą uczyć się i rozwijać się we własnym tempie. Ćwicz cierpliwość w ich rozwoju umiejętności.

4.Make że zabawa

Jeśli sprawiają, że zabawa, dzieci będą uczyć się i rozwijać. Czemu? Jeśli gracze kochają piłkę nożną, będą grać na podwórku z mamą i tatą, siostrą i bratem. bhp wrocław To gdzie prawdziwy rozwój dzieje – na podwórku. Wyobraź sobie, jak każdy gracz będzie chciał pokazać swój nowy ruch w każdym tygodniu. Jako trener, być tak entuzjastyczni i pozytywne, jak to możliwe, a zobaczysz dzieci twarze zaświeci się. Włącz je do gry! Będziesz zaskoczony wynikami.

techniki fotografii czarno-bialej

5.End sezonem Stronę

Posiadać koniec sezonu partii i rozpoznawać każdy gracz z „śmieszne nagrody.” Może to obejmować takie rzeczy jak „największym Hustler”, „zwariowany Headballer”, „najbardziej entuzjastycznych”, ale nigdy nie powinien obejmować „Best Player”, który tylko zadowolić jednego gracza i zawieść resztę.Będziesz (i graczy) uważają, że jest bardzo satysfakcjonujące, aby zobaczyć pierwszej ręki rozwój w ciągu sezonu. Jeśli dzieci mają się dobrze i masz zwrócił je do gry w piłkę nożną, pomyślnym ukończeniu pracę jako trener.

Gratulujemy pierwszy (z wielu) udanych sezonów piłkarskich!

Jerry Macnamara, weteran branży od 1990 roku i certyfikowanym ekspertem w sprzedaży detalicznej w USA nożnej, założona TotallySoccer.com. Rewolucjonizuje scenę nożnej nigdy TotallySoccer przerywa swoje mundury piłki nożnej lub koszulki piłkarskie zapewniających budżet każdego zespołu jest bezpieczny. TotallySoccer wliczone jest dostosowanie na swoich koszulkach piłkarskich i pomaga tysiące zespołów zaoszczędzić czas, pieniądze i mnóstwo stresu.

– autor artykułu