rodzaje parasolek fotograficznych

rodzaje parasolek fotograficznych

Co to jest Anti-Virus na żywo

Śmiercionośna fałszywy program antywirusowy po raz kolejny pojawił się i jest znany jako Antywirusowe Live. Co sprawia, że ??ten łobuz oprogramowanie zabezpieczające jest wyjątkowe, że będzie ingerować w ustawieniach przeglądarki, dzięki czemu są w stanie przejść do innych stron internetowych, z wyjątkiem własnej witryny. Będziesz również w stanie wykonywać żadnej pracy produkcyjnej w komputerze, ponieważ ostrzeżenie zabezpieczeń pojawia się, gdy próbujesz uruchomić program. Antywirusowe żywo będą twierdzić, że program nie jest w stanie uruchomić, ponieważ jest zainfekowany przez wirusa, i że jedynym sposobem, aby pozbyć się wirusa jest zakup pełnej wersji. Jednak nie jest to prawdą, a to tylko chwyt, aby uzyskać pieniądze od użytkownika bez podania jakiejkolwiek usługi.

rodzaje parasolek fotograficznych

Antywirusowe żywo przechwytuje również przeglądarkę internetową, a to oznacza, że ??można go pobrać dowolny plik w systemie i istnieje duże prawdopodobieństwo, że to przyniesie realne wirusów komputerowych, żeby udowodnić swoje twierdzenie, że komputer jest zainfekowany. Dlatego zaleca się, że ten fałszywy program antywirusowy powinien być usunięte jak najszybciej, czy problem może się nasilić.

Niestety, Live antywirusowa została dostarczona przez jej projektantów z kilkoma strategiami samozachowawczy. Wykorzystuje losowe znaki dla swoich kluczowych procesów tak, że byłoby to bardzo trudne do poszukiwania swoich plików. wyłącza również Task Manager i Edytor rejestru, aby go podwójnie trudne dla użytkownika, aby zakończyć swoje procesy i pozbyć się wpisy rejestru, które pozwalają go uruchomić po rozruchu. Ponadto, próbując ręcznie usunąć swoje pliki i wpisy rejestru jest niebezpieczne, ponieważ prosty błąd może spowodować nieodwracalne uszkodzenia.

– autor artykułu