rodzaje licencji fotograficznych

rodzaje licencji fotograficznych

FA Cup Trzecia runda – Możliwe denerwuje

Co ciekawe, nie ma „wszystko Premiership” krawaty dla trzeciej rundzie i skonfigurować więcej „Mistrzostwo vs Premiership” pasuje niż zwykle. Boki Mistrzostwa przyznany tie domu przed Premiership opozycji mają dobry rekord wygranej w ostatnich sezonach, a oto kilka meczów gdzie „wyprowadzenia” może być na kartach:

WBA vs Reading @ 3.40

Czytając góry tabeli Championship i są niepokonani z dala od domu w tym sezonie, wygrywając dziewięć rysunek pięć do tej pory. Stosunkowo Baggies są unoszące się tuż nad strefą Premiership utrzymanie.

rodzaje licencji fotograficznych

Sheff Wed @ 4,00 vs Charlton

boczne Alan Curbishley mają ponury rekord w FA Cup przeciwko niższym opozycji, w poprzednim sezonie przegrał z Leicester, 2003/04 traci daleko w Gillingham oraz u siebie z Walsall w sezonie 2001/02. Sowy są znalezienia życia w mistrzostwach trudne i będzie dobrze, aby uniknąć degradacji, ale możliwe cup głowy może dostarczyć powitalny rozproszenia.

Norwich @ 2,75 vs West Ham

Spadł z ostatniego sezonu Premiership, oczekiwano Norwich szturmować podziału i powrót do najwyższej klasy w czasie pierwszego pytania. Tak się nie stało, ale Kanarki naciskają na miejsce play-off. West Ham miał solidną sezon, siedząc wygodnie w top 10 po ich promocji w maju, suszona wołowina dla aktywnych ale będzie bez kontuzjowanego Danny Gabbidon i może znaleźć ich kampania FA Cup jest krótka.

rodzaje licencji fotograficznych

Ipswich @ 3,20 vs Portsmouth

Perrenial pretendentów promocyjne Ipswich Town znajdujemy życie ciężko w tym sezonie i nowy strajk parowanie Sam Parkin i Nick Forster nie zostały wypalania na wszystkich cylindrach. Jednak będą się na wizytę Harry Redknapp w Portsmouth, którzy znajdują się w tarapatach w Premiership i zdobył tylko dwa razy na drodze w tym sezonie.

Watford @ 3,40 vs Bolton

Watford montujesz wyzwanie promocji niespodzianką pod nowy menedżer Adrian Boothroyd podczas Bolton mają inny niezwykły sezon i są w odległości dotykając miejscu w Lidze Mistrzów.

– autor artykułu