rodzaje fotografii tradycyjnej

rodzaje fotografii tradycyjnej Jest dużo miejsca na to górna stawka podatku idą w górę, patrząc na historię.

Obecny 15% stawka podatku od zysków kapitałowych i dywidend jest również bardzo niska w stosunku do historii, a to chyba najniższa ujrzymy kilku dziesięcioleci. Ten niski poziom 15% od zysków kapitałowych jest najniższa od 1930 roku w USA. Typowe stawki podatku od zysków kapitałowych w historii subtex.pl Stanów Zjednoczonych od 1940 roku zostały w 20% przedziale -40%. Jeśli nic się nie dzieje cięć podatkowych Busha wygasa w ciągu następnego roku lub dwóch, a następnie zyski kapitałowe i stawek podatku od dywidend przeskoczy z powrotem automatycznie.

Kandydaci na prezydenta McCain i Obama na temat przyszłych podatkach

rodzaje fotografii tradycyjnej

Barack Obama wzywa do wyższych podatków (zwykłym podatkiem dochodowym, podatku od zysków kapitałowych, podatku od dywidend i podatków, ubezpieczeń społecznych) na rodzin zarabiających ponad 250.000 $ rocznie. Obama chce podnieść górną zwykłej stawki podatku dochodowego z 35% do 39,6%. Mówi, że nie podniesie podatków, jeżeli dochód jest pod $ 250.000 i „szanse są dostaniesz cięcie”. On chce podnieść stawki podatku od zysków kapitałowych i dywidend dla „bogatych” ludzi z obecnej stawki 15%, aby gdzieś w przedziale 20% -28%. Na podatków od nieruchomości Obama proponuje 3,5 miliona dolarów wykluczeniu na lata 2010-2011 oraz innych, najwyższej stawki podatku od nieruchomości w wysokości 45% (tak samo jak bieżącej stawki podatku federalnego nieruchomości).

John McCain chce mieć stałe bieżące federalnych stawek podatku dochodowego (górna stawka 35%), a obniżać stopy podatku od osób prawnych z 35% do 25%. Sprzeciwia plan Obamy, aby unieść pokrywkę zarobków o podatku od wynagrodzeń ubezpieczeń społecznych. McCain chce utrzymać obecną 15% stawki podatku od długoterminowych zysków kapitałowych i dywidend.

– autor artykułu