rodzaje fotografii reklamowej

rodzaje fotografii reklamowej

System Zarządzania Transport – Wprowadzenie

Transportation Management System (TMS) to program, który ma na celu pomoc organizacji komercyjnych i efektywnie zarządzać swoją logistycznego łańcucha dostaw, pomaga organizowanie i śledzenie ruchów produktów i materiałów. Transport Management System pomaga również w zarządzaniu jednostek wysyłkowych, wychodzące i przychodzące przesyłki planowania, wyboru rodzaju transportu, rewizji list przewozowy, płatniczych i przetwarzaniu i szkody, roszczenia itp

Niektóre z podstawowych funkcji i zalet systemu zarządzania transportem są przesyłki i wysyłka planowania obciążenia optymalizacja trasy, prowadnicy, zarządzanie i komunikacja wykonanie nośnej, śledzenie przesyłki, audyt list przewozowy płatności, Business Intelligence i raportowanie, zarządzanie twierdzi, powraca zarządzania, planowania itp mianowania

Optymalizacja planowania obciążenia przesyłka i routing pomaga spedytorów zaplanować załadunek i następnie znaleźć odpowiednie i optymalne trasy jak na ich wymagania. Pomaga to zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, jak i wyników ułatwia spedytorów zarządzać.

Prowadnicy jest kolejną cechą TMS która pomaga sprzedawców, aby zorientować się o przychodzących prowadnic dla lepszego zarządzania kosztami. Zarządzanie wykonanie i nośnikiem komunikacji pomaga spedytorów znaleźć narzędzia potrzebne, aby pomóc im w wyborze odpowiednich nośników wraz z obliczaniem kosztów wysyłki. TMS pomaga również w uzyskaniu dokładnej kontroli list przewozowy, a także udział w realizacji płatności. Podobnie jak w przypadku innych narzędzi, rozwiązanie zarządzania transportem oferuje również raporty Business Intelligence, dzięki której można uzyskać więcej pojęcia o swojej firmie i sposobów jego poprawy.

TMS lub system zarządzania logistyką mogą być również wykorzystywane jako skuteczne oprogramowanie routingu pojazdu, który pozwala na efektywne wykorzystanie pojazdów wykorzystywanych dla celów transportowych.
http://www.epo-serwis.pl
– autor artykułu