technika fotografie a photoshop

technika fotografie a photoshop

Gdzie można wyścigu ze swoim psem

Większość foot-ras – 5K ras i tak dalej – nie daj psy na trasie wyścigu, podobnie jak wielu z nich zakazują wózków dziecięcych, niezarejestrowanych Pacers, a także innych konkurentów.

Powodem dla tego rodzaju zakazu waha się od ograniczeń ubezpieczeniowych ograniczeń prawnych.

Widzisz, każda rasa ma formularz zgłoszeniowy, który wymaga uczestnik trzymać organizator nieszkodliwe w przypadku wystąpienia problemu. Organizatorzy zazwyczaj zobaczyć psy, wózków dziecięcych i podobne jak zwiększone ryzyko. I nie chcą, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że zawodnik, chodzik lub widz będzie się krzywda z, powiedzmy, pies ugryzie czy podróż nad wózek.

Ale można znaleźć ras psów z dziećmi, jeśli wiesz, jak ich szukać. Aby to zrobić, prawie musiał wcielić się w duchu myślenia lub organizatora.

Sztuką jest, aby robić to, aby myśleć o tym, dlaczego organizator będzie posiadać rasę psa w obsłudze.

Istnieją dwa wspólne odpowiedzi na to: „Dlaczego?” pytanie:

Organizatorem jest bezpośrednio związane z psami.

Organizator chce uczynić wyścig atrakcyjne dla właścicieli psów.

Pierwsza grupa organizatorów można podzielić na tych obozach:

Firmy Karmy dla psów

Hodowle

technika fotografie a photoshop

schroniskach

Druga grupa organizatorów można podzielić wzdłuż tych linii:

Dobroczynne

Dzieciom i grupy prorodzinny

Pies przyjazny specyficzne organizatorzy wyścigu serii

Karmy dla psów firmy wiedzą, że to jest dobry biznes organizować wyścigi przyjazny dla psów, tak jak budy.

schroniskach użyć specjalnego ładunek emocjonalny przy organizowaniu wyścigów przyjazny dla psów – na wzór „Kochasz psy ratujemy psy można podnieść świadomość dla nas jednocześnie dobrą zabawę ze swoim psem w naszej rasy…” A ten szczególny ładunek emocjonalny można łatwo wyciągnąć setki lub tysiące miłośników psów zarejestrować się i uczestniczyć w ich wyścigach.

Wiele organizacji charytatywnych nauczyłem się, że mogą one uzyskać więcej uczestników wyścigu stopę pozwalając rodziny z psami i wózków dziecięcych na kursie. Uznają, że wiele rodzin rozważyć psy jako dodatkowych członków rodziny i dzieci w swoich wyścigach będzie miał więcej zabawy, kiedy ich psy uczestniczą też.

Jest to ten sam, do którego realizacja wielu dzieciom i prorodzinny grupy doszli też.

Wreszcie, istnieją doświadczonych organizatorów wyścigu serii którzy zidentyfikowane miłośników psów jako zaniedbane niszy w populacji wyścigów.

Tak więc, następnym razem, gdy chce się ścigać ze swoim psem, postawić się w duchu i mentalności organizatora przy poszukiwaniu rasy psów w obsłudze.

– autor artykułu