rodzaje planow fotograficznych

rodzaje planow fotograficznych

Stawki podatkowe – Going Up

Przez następny rok lub dwa to jest bardzo prawdopodobne, że stawki podatku od dochodów, zysków kapitałowych i dywidend mogą iść w górę. Jest to niefortunne, ale najprawdopodobniej rzeczywistością szczególnie dla tych ludzi, których politycy uznają za „bogaty”, jak większość ludzi, którzy otrzymują ten biuletyn. Rosnące stopy podatkowe są wirtualne pewność i obietnica, jeśli głównym kandydatem na prezydenta Barak Obama wygra wybory tej jesieni (obecnie jest do przodu w sondażach). Dłuższy termin w ciągu najbliższych 10-20 lat, to jest bardzo prawdopodobne, że będziemy mieć wyższe stawki podatkowe z powodu obecnego deficytu budżetowego i nadciągającego niedoborów finansowych ZUS / Medicare. Te programy społeczne stoją w obliczu dotkliwych braków finansowych w ciągu najbliższych 20 + lat i podatków będą musiały zostać zwiększone lub zmniejszone świadczenia zasadniczo, lub oba, aby utrzymać przy życiu tych programów. Mocowanie Alternative Minimum Tax nie będzie ani tanie.

rodzaje planow fotograficznych

Częścią problemu jest to, że właśnie zostały zepsute i szczęście w ciągu ostatnich 20 lat przez niższy niż zwykłych stawek podatku od dochodu i inwestycji w stosunku do historii Stanów Zjednoczonych. Rząd utrzymywał stopy podatkowe, niskie dozwolonych wydatków rządowych rośnie zbyt szybko, deficytów budżetowych i odroczone w obliczu rzeczywistości poprzez opóźnianie ustalaniu długoterminowych Social Security / Medicare problem finansowy.

rodzaje planow fotograficznych

Aktualnym top Federalny krańcowa stopa podatku od dochodu w wysokości 35% jest znacznie poniżej średniej w historii Stanów Zjednoczonych i jest w pobliżu najniższego było od 1930 roku. Górna stawka była wyższa o 90% w 1940 roku i 1950 roku, spadł do około 70% w latach 1960-tych i 1970-tych, i spadł do około 50% na początku lat 1980-tych. Mamy szczęście, że miał najwyższą stawkę podatku od dochodów między 30% a 40% od końca 1980 roku.
http://odzywki-do-rzes.com.pl
– autor artykułu