rodzaje fotografii wspolczesnej

rodzaje fotografii wspolczesnej

Liga Mistrzów – druga runda Podgląd

Z 21-22 lutego będzie zobaczyć 16 pozostałych drużyn w Lidze Mistrzów walce o miejsce w pożądane ostateczna w dniu 17 maja w Paryżu. Druga runda Oprawy zostały zdecydowała więc o to spływać który pozostaje w konkursie i ich szansach prowadzące do ćwierćfinałów:

Inter Mediolan vs Ajax

Inter zakwalifikowane wygodnie z grupy H jako zwycięzcy i mają korzystny meczu z Ajaksem.wólka kosowska hurtownia internetowa Holenderski boku zakwalifikowane jako finalistów grupy A bez większych kłopotów. Inter są przytłaczające ulubionych aby zakwalifikować się do ćwierćfinału i napastnik Adriano, z czterech bramek do tej pory w tej konkurencji, stanowi główne zagrożenie. Manchester.

Werdykt: Inter aby zakwalifikować się na 2/5.

AC Milan vs Bayern Monachium

rodzaje fotografii wspolczesnej

Milan jąkał się przez pierwszą rundę, z zaledwie trzech zwycięstw w sześciu meczach, zanim ostatecznie czele grupy przodzie PSV Eindoven. Andrij Szewczenko jest turnieju najbardziej niebezpiecznym napastnikiem sześć bramek. Jednak Bayern Monachium nie należy lekceważyć. Wyrzucili z Arsenalem na tym dj na wesele warszawa etapie w poprzednim sezonie i były tylko wyparte przez jedną bramkę przeciwko Chelsea w ćwierćfinale.

Werdykt: AC Milan, aby zakwalifikować się 4/6.

Liverpool vs Benfica

The Reds wziąć na zespół, który po cenach dumpingowych Manchester United z Pucharu i są twarde ulubionych, aby przejść do ćwierćfinałów. Liverpool był niepokonany i nie stracili gola w 11 ligowych i Pucharu gier aż Sao Paulo odmówiono im World Club Championship w dniu 18 grudnia. Benfica 2-1 zwycięstwo nad Manchesterem United był wynikiem szoku, ale jednego nie są w stanie odtworzyć. Ronald Koeman boczne są tylko szósty w swojej krajowej lidze i są prawdopodobne, aby zobaczyć ich zainteresowanie w Lidze Mistrzów dobiegła końca na tym etapie konkursu.

Werdykt: Liverpool do zakwalifikowania się na 4/9.

– autor artykułu