rodzaje efektow fotograficznych

rodzaje efektow fotograficznych

Barcelona vs Chelsea

To był renowacja drzwi gdynia najbardziej „przewidywany” wyciągnąć jeśli chodzi o powtórce z drugim spotkaniu fazy poprzednim sezonie. Barcelona wygrała 13 gry prosto w La Liga, a Chelsea szczycie Premiership od sierpnia, przegrywając tylko jeden mecz, przeciwko Manchesterowi United, cały sezon.nasza strona internetowa Barcelona zostały również do powstrzymania w Europie, wygrywając pięć z grupy sześciu. Mimo niekwestionowanego talentu do swojej dyspozycji, Jose Mourinho może znaleźć jego drużyna Chelsea outgunned tym razem.

Werdykt: Barcelona zakwalifikować na 5/6.

Lyon vs PSV Eindoven

Lyon to zespół nie do przecenienia w Lidze Mistrzów w tym sezonie i wygrał swoją grupę przed ekscytujących Realu Madryt. John Carew jest najlepszym strzelcem Lyon z czterech bramek podczas Juninho zwalił na trzy asysty. PSV będzie miał ich zwolenników, ale Lyon pozostał niepokonany w fazie grupowej i powinny krawędzi tego spotkania.

rodzaje efektow fotograficznych

Werdykt: Lyon do zakwalifikowania się na 1/2.

Villarreal vs Rangers

Rozstroju może być na karty w tym spotkaniu z Rangers duża cena zakwalifikować przed Hiszpanami Villarreal. Pod ogień Rangers szef Alex McLeish może być śmiesznie off-the-tempie w Scottish Premier, ale on ma rację w Europie i Rangers stały pierwsza strona na północ od granicy zapuścić tak daleko w konkursie. Villarreal zdobył zaledwie trzy razy w sześciu meczach grupowych scenicznych.

Werdykt: Rangers, aby zakwalifikować się 5/2.

rodzaje efektow fotograficznych

Real Madryt vs Arsenal

Jest to pierwszy raz, kiedy dwa starli się w Lidze Mistrzów i bukmacherzy mają trudności z ich oddzielającą. Kanonierzy wygrali pięć mecze otwarcia w fazie grupowej przed eksperymentalny skład zwrócił 0-0 z Ajax w finale opraw. Real Madryt miał dużo atakujących władzę w swoim składzie, ale są podejrzane z tyłu, które mogą być z korzyścią dla Arsenalu.

Werdykt: Arsenal, aby zakwalifikować się 10/11.

Juventus vs Werder Brema

Juventus burza przez fazę grupową, wygrywając pięć z sześciu meczów, z Davidem Trezeguet strzelił cztery gole. W „Stara Dama” już pobity i stracił niemieckiej opozycji w konkursie w tym sezonie, z dwoma 2-1 wyników z gigantów Bayern Monachium w fazie grupowej. Werder Brema na ich najlepszy w domu, wykazane w 5-1 rozbiórki Panathinaikosem i 4-3 zwycięstwo nad Udinese.

Werdykt: Juventus aby zakwalifikować się na 4/11.

cukierniacieslikowski
– autor artykułu