techniki fotografii cyfrowej

techniki fotografii cyfrowej Moja zasada jest, aby wejść i wyjść z stacją pomocy w ciągu 2 minut lub mniej, jak wziąć jedzenie ze mną jeść, gdy idę. Moja załoga zwykle spacery wzdłuż boku napełniania mnie z młotkiem Żele, S-Caps, Wörther za cukierki, Starlight mennic, zacisk 2 i TUMS. Prawie nigdy nie siedzieć; Jak mówi stare powiedzenie mówi ultra „Uważaj na krześle!” To było przyczyną wielu DNF’S (Nie ukończył) dla pozostałych uczestników.przedszkole integracyjne gdynia

5. Jak długo trzeba czekać, aby uruchomić 100 mil? Jak mówi Davy w jego odpowiedzi to naprawdę zależy od kursu. Czajnik był mój pierwszy 100 Miler i skończyłem w 27 godzin i 11 minut ze względu na fakt, że przeszedłem całe ostatnie 38 mil. W Arkansas skończyłem w 24 godzin i 35 minut, jak byłem lepiej przygotowany psychicznie i fizycznie na część nocy; Praktycznie prowadził nawet split (1st 50 mil w 12:09 i ostatnie 50 mil 12:26). Moja krótkoterminowym celem jest, aby uruchomić sub-24, ale mój „rozciągnąć” Celem jest pokonanie 22 godzin.

techniki fotografii cyfrowej

6. Dlaczego chcesz uruchomić 100 mil? To pytanie za milion dolarów, że mam cały czas! Przede wszystkim chciałbym przesunąć się, aby zobaczyć dokładnie to, co jestem w stanie; poczucie spełnienia, gdy skończysz jest niedościgniona przez cokolwiek innego, jaki kiedykolwiek doświadczyłem. Uwielbiam ludzi spotykam podczas podróży i piękne miejsca mogę widzieć. Nauczyłem się wiele o sobie; Mogę osiągnąć wszystko mogę ustawić mój umysł, a kiedy dostaje się trudne, że jestem w stanie poradzić sobie ze stresem w sposób spokojny (coś staram się stosować w życiu codziennym). Lubię odzwierciedlając powrotem na wyścigu i przechodzi przez „Play play” z rodziną i przyjaciółmi; to jak na nowo przeżywając emocje! Wreszcie, nie można w pełni docenić „odpoczynku” lub prysznic, dopóki nie uruchomić 100 Miler.

techniki fotografii cyfrowej

7. Jak długo trzeba czekać na odzy skanie? Ja zwykle uruchomiony ponownie następnego weekendu chociaż trzymać się szlaków i iść dalej niż 7 mil.

– autor artykułu