rodzaje uslug fotograficznych

rodzaje uslug fotograficznych

You Run 100 mil!

Większość ludzi zna kogoś, kto został rozwiązany dystans maratonu ale nie wiesz, są tacy, którzy wykraczają poza tym? Jeśli jesteś ciekaw, jak i dlaczego dana osoba będzie podjąć wyzwanie prowadzenia 100 mil to czytaj dalej.

rodzaje uslug fotograficznych

1. śpisz podczas biegu? Nie, osobiście nie mam. Ponieważ są to wyścigi moim celem jest, tak szybko, jak tylko mogę ukończyć dystans; jest tam również 30 godziny termin większości 100 milers pozostawiając niewiele czasu na drzemki.

2. Czy chodzić? Tak, chciałbym powiedzieć, że idę około 30% całkowitej odległości (30 mil). „Plan” jest chodzić na podjazdach, pobiegać mieszkań i uruchomić upadki; Oczywiście, jeśli wyścig jest stosunkowo płaska musisz to zaplanowane przerwy chodzić. W Arkansas podróżników nie przestrzegać tego planu i pobiegł wszystko dla pierwszych 16 mil, które spowodowały, że niemal DNF na początku wyścigu z powodu upału i wilgoci.

rodzaje uslug fotograficznych

3. Czy jesz podczas biegu? Tak, mają. W wyścigu 100 mil spalę około 15.000 kalorii, więc ważne jest, aby zastąpić te kalorie podczas biegu. Dla mnie mam ciężki czas jedzenia, jak staram się nie mieć apetytu i nieuregulowanym żołądka; I zmusić się do jedzenia, co „wygląda” dobre lub coś, co można po prostu połknąć. W Arkansas podróżników mieszkałem na koks i zupy w ciągu ostatnich 60 mil ale typowe taryfy Stacja pomocy obejmuje soda, MMS, żele, napój sportowy, słodycze, chipsy, ciasteczka, Pb i galareta kanapki, gotowane ziemniaki i o nic innego nie może sobie wyobrazić ( naleśniki, kiełbasa, boczek, hamburgery, itp). Należy również zastąpić elektrolitów podczas wyścigu albo przez spożywających kapsułek soli lub elektrolitów. Osobiście biorę sukces Czapka i w czasie upałów zużywają około 3-4 godziny; podczas AT100 objąłem 60 S-Caps przez 24 godzin byłem uruchomiony.

4. Czy Stop, aby odpocząć? Są to stacje o pomoc co 4-5 mil, gdzie napełnić nasze butelki, coś do jedzenia i zobaczyć naszą załogę, jeżeli stacja jest dla nich dostępny.

– autor artykułu