rodzaje kadrow fotograficznych

rodzaje kadrow fotograficznych

Na przykład, zbiornik do wejścia i zejścia może zawierać 21 do 40 procent tlenu, gdzie zbiornik nurkowania należy użyć w głębszej wodzie może zawierać mniejsze ilości tlenu poniżej 21 procent lub niedotlenienia poniżej 17 procent. Zbiorniki dekompresji butlą będzie zawierać duże ilości tlenu, lub czystego tlenu, w celu przyspieszenia procesu dekompresji.

Jak widać, zbiorniki scuba są prawie jak nauka, jeśli chodzi o prawidłowej mieszanki powietrza, ale Twoje życie może zależeć od tego, kiedy jesteś nurkowanie w głębokich wodach. To nie jest typu rzeczy dla amatorów – upewnij się, że zbiorniki są wypełnione przez osobę znającą nurkowania technicznego, w takich sytuacjach. Istnieje wiele obliczeń, które muszą być wykonane w zależności od głębokości Będziesz nurkowania.

rodzaje kadrow fotograficznych

Wiesz co robisz

Te, które są certyfikowane w instrukcji dla nurków wiem formuły, aby obliczyć ilość powietrza będzie trzeba i podejmowania innych czynników pod uwagę. Detale takie jak zbiorniki, które się lżejsze, jak oddychać nich są na skraju coraz pusta, może być czynnikiem, który należy talon na balon wziąć pod uwagę przy wyporu, która wzrośnie pod koniec nurkowania, na przykład. Nurkowie rekreacyjne nie trzeba się martwić o te kwestie nurkowania zbiornika tak samo jak ci, robi nurkowań technicznych, takich jak odkrywanie starych wraków w wodach zimnych, głębokich i mrocznych, na przykład.

rodzaje kadrow fotograficznych

Znaczenie swojej akwalungu jest oczywiste, gdy idziesz na wyprawy nurkowania, więc wskazane jest, aby odszukać certyfikat i fachową pomoc w swoich zbiornikach, zanim wyruszą na własną rękę.

Edward Cena miało zainteresowanie nurkowaniem przez wiele lat. Dla bardziej praktycznych porad i informacji na temat zbiorników nurkowania, nurkowanie odwiedzić jego stronę zasobów nurkowania dziś.

– autor artykułu