Programy do przerobki

Programy do przerobki

Programy do przeróbki

Można je podzielić na płatne i bezpłatne. Wiadomo, płatne zawierają więcej funkcji i opcji, jednak gdy się dopiero zaczyna to kupno profesjonalnego programu jest sporym kosztem. Najpopularniejszym, ale dosyć kosztownym programem jest photoshop. Dość popularnym, darmowym programem jest Gimp. Ma różne narzędzia, jednak dość niepolecane jest amatorom.Biolevox Neuro to zestaw składników wspierających funkcjonowanie układu nerwowego Dobry jest jednak dla osób, które znają i pracowały na photoshopie. Innym darmowym programem jest Picasa. Jest to narzędzie Google więc katalogując zdjęcia można zrobić prostą obróbkę.

Programy do przerobki

Jest to dość intuicyjny program, ale nie ma zbyt wielu funkcji. Kolejnym bezpłatnym i dość używanym programem jest PhotoScape. Dobrze jest używać go do szybkiej obróbki gdyż jest to prosty program i pracuje dosyć wolny. Innym rozwiązaniem jest używanie programu paint.net, która ciągle zaskakuje i się rozwija. Myślę, że ma spory potencjał. Pobrać go można legalnie, z oficjalniej strony. To jaki program się wybierze zależy od stopnia zaawansowania i potrzeb.

Na naszych kursach istnieje możliwość nauczenia się obsługi wybranych programów. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w przeznaczonej do tego zakładce.

– autor artykułu