techniki fotografii wieloujeciowej

techniki fotografii wieloujeciowej

5 Crucial Porady dla drużyn piłkarskich trenerów First-Time

Początek sezonu nożnej rysuje w górę z 19 milionów graczy na wielu polach – po raz pierwszy. Wśród tych wojowników piłkarskich są mamusie i tatusiowie, że poświęcają służyć jako trenerzy. Te w pełni przeznaczone zastępcze, wiele bez trenera piłki nożnej lub doświadczenia są kluczowe dla sukcesu w sezonie.telewizja internetowa Oto pięć kluczowych wskazówek dla początkujących trenerów piłkarskich:

1.Team Meeting

Zorganizowanie spotkania drużyna z rodzicami. Jest to ważny pierwszy krok do ustanowienia dialogu z zespołem. Musisz dowiedzieć się, od razu, kto będzie twoim staunches sojusznicy i kto może stać się kłopotliwe rodziny. Podczas tego spotkania, trzeba komunikować swoje oczekiwania co do sezonu. Wyjaśnij, że dzieci są twoje centrum zainteresowania i że celem jest, aby ten sezon jako zabawę, jak i rozwojowym, jak to możliwe. Celem jest opracowanie graczy. Wygranej lub przegranej okazuje się być częścią tego rozwoju, ale nigdy nie jest celem. Ponieważ jesteś jedyną osobą, poprosić o trenerów asystentów. Osoby te spełniają ważne role, które w przeciwnym razie będzie cię rozpraszać coachingu: wiązania sznurowadeł, dmuchanie nosa i trzyma rękę na guz lub siniak. Wreszcie, przed wyjazdem, zbierają najlepsze informacje kontaktowe dla każdej rodziny, jak można spotkać wiele różnych sytuacji, w tym separacji i rozwodu.

2.Plan sesji

techniki fotografii wieloujeciowej

Brak doświadczenia w sporcie zarówno jako odtwarzacz lub jako trener Oznacza to, że trzeba być bardziej przygotowani do sesji. Nawet doświadczeni piłkarze mogą być nowym trenerem młodych zawodników. Inaczej jest dynamika przyciągnąć uwagę graczy młodych, które mogą lub mogą nie chcieć być w praktyce. Przygotowując:

a.Focus na podstawach

b.Don’t bój się eksperymentować, jeśli plan nie działa

c.Don’t linie tworzą.

– autor artykułu