techniki fotografii studyjnej

techniki fotografii studyjnej Z prawdopodobnego demokratycznie kontrolowane Kongresu może on mieć do kompromisu i te stawki podatku od zysków kapitałowych / dywidenda może iść w górę i tak do poziomu 20%. Na podatków od nieruchomości McCain proponuje podniesienie wykluczenia do $ 5 mln na lata 2010-2011 oraz innych, cięcie stawki podatku od nieruchomości tylko 15%. Oczywiście wszystkie polityczne obietnice wyborcze i plany podatkowe z obu stron powinny być podejmowane z wielkim przymrużeniem oka.

techniki fotografii studyjnej

Co inteligentne rzeczy można zrobić wzrost stawek podatkowych?

techniki fotografii studyjnej

1. sprzedać część aktywów masz własnych, które mają duży zysk kapitałowy teraz, gdy ceny są niskie. Jeśli składnik aktywów z dużym długoterminowy zysk, który można było myśleć o sprzedaży w każdym razie w ciągu najbliższych kilku lat może warto rozważyć sprzedaż teraz przed stawki podatku od zysków mikroskop do leczenie kanałowego warszawa kapitałowych idą w górę. Może to być szczególnie ważne, jeśli masz inne powody, by sprzedawać aktywa oraz (stężony pozycję Grafika / opcji w jednym magazynie, skoncentrowany działalności gospodarstwa rodzinne, duża posiadania nieruchomości, duże gospodarstwa, które wywarło ogromny rozpęd niedawna etc. ). W przypadku inwestycji, które warto trzymać przez dłuższy czas może być lepiej po prostu nadal trzymać na nich i niech podatku odroczenie trwać przez wiele lat.

techniki fotografii studyjnej

2. Użyj konta Roth IRA i / lub Roth 401K, jeśli możesz. Rachunki są opodatkowane teraz Roth (z obecnych niskich stawek podatkowych) i są wolne od podatku później po uruchomieniu wycofania aktywów (i kiedy stawki podatku dochodowego prawdopodobnie wyższa). Dlatego jeśli stawki podatkowe idą w górę w przyszłości nie będzie obchodziło (tyle), ponieważ aktywa wycofanych z kont Roth nie są opodatkowane. Wiele osób ma dochody, które są zbyt wysokie, aby kwalifikować się do kont Roth IRA (zmodyfikowany skorygowany zysk brutto musi być poniżej $ 116K $ 169K jedno- lub dla pary).

– autor artykułu