rodzaje panoram fotograficznych

rodzaje panoram fotograficznych

Odinstaluj Windows Live – Jak całkowicie odinstalować Windows Live

Wczoraj, mój przyjaciel Ken powiedział, że próbował ręcznie odinstalować Windows Live, które zostały narzucone mu przez Qwest, swojego dostawcy Internetu. Ale to temat całej grupy programów, a nie tylko prostego programu. Więc dostał wrażenie, że trzeba wybrać całą listę, aby usunąć, ale po prostu nie wiem od czego zacząć, dopóki nie dał mu następujące wytyczne do walki z całą grupą.tvp 1 na żywo

Po pierwsze, upewnij się, że wszystkie następujące aplikacje nie są uruchomione na komputerze podczas uruchamiania odinstalować wszystkie produkty z niego, takie jak Messenger.

Po drugie, należy użyć narzędzia z Dodaj lub usuń programy w panelu sterowania, aby usunąć niżej wymienione programy lub katalogi:

Windows Live Essentials

rodzaje panoram fotograficznych

Windows Live Sync

Po trzecie, dowiedzieć się dwa katalogi z nim w dysku C i siłą je odinstalować za pomocą narzędzia do usuwania oprogramowania:

C: Program FilesCommon FilesWindows żywo

C: Program FilesWindows LiveSkyDrive

rodzaje panoram fotograficznych

Ostatni, sprawdź na informacje z tego rejestru jak niżej wymienione:

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows żywo

Jeśli istnieje, usuń je ręcznie.

Innymi słowy, użyteczność Dodaj lub usuń programy w rzeczywistości może po prostu usunąć połowę zapisów programu. Oznacza to, że po zakończeniu usuwania na panelu sterowania, produktów będzie nadal tam w plikach programów na dysku C. Do tego momentu, właściwe i efektywne narzędzie do usuwania oprogramowania odgrywa najważniejszą rolę w całym procesie deinstalacji.

Najbardziej skuteczne narzędzie do usuwania programów odinstalować Windows Live jest tutaj. Jestem pewien, że to może pomóc.

– autor artykułu